Bülent Yapraklıoğlu Kimdir?

0

Bülent Yapraklıoğlu, geçtiğimiz günlerde Eminönü’nde saldırıya uğradıktan sonra gündem oldu. Bu olayın ardından Yapraklıoğlu’nun kim olduğu merak edildi. İnternet arama sayfalarında kim olduğu, memleketi ve çalıştığı kanallar araştırılmaya başlandı. İşte Yapraklıoğlu’nun hayatı ve hakkında merak edilenler…

Bülent Yapraklıoğlu kimdir?

bulent-yapraklioglu
Bülent Yapraklıoğlu

Yapraklıoğlu, İstanbul’da doğdu. Ahsen TV’de yaptığı sokak Röportajları ile tanınmaktadır. Ayrıca sempatik doğal tavırlarıyla izleyicilerin ilgisini çekerek YouTube’de 135 bin ve Instagram da 72.900 takipçisi hayran kitlesine sahiptir. Çeşitli tehlikeli mahallelere girerek röportajlar yaparak dikkatleri üzerine topladı. Ahsen TV muhabiri Bülent Yapraklıoğlu kısa sürede YouTube hesabında ciddi izleyici kitlesine sahip oldu.

Ahsen TV’nin Röportajcısı, ‘’Reis’’ lakabı ile anılıyor. Ayrıca 2018 yılında ‘’Reis’’ adlı kitabını hayranlarına sundu. Çalıştığı kanallar arasında Ahsen TV, Beyaz TV ve Ehlisünnet TV kanalları bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğradı!

Röportaj yapan Yapraklıoğlu geçtiğimiz günlerde Eminönü’nde yaptığı sokak Röportajında saldırıya uğradı. Yapraklıoğlu Röportaj sırasında bir vatandaş ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüştü. Kavga ettiği şahıs fenomen Röportajcının kamerasını kırmaya çalıştı. Çevrede bulunan vatandaşların olayı ayırması üzerine Yapraklıoğlu sakinleştirildi. Daha sonra kameramanı malzemeleri toplayarak bölgeden uzaklaştı. Bu olayın yaşanması üzerine sosyal medyada çok konuşulan isim haline geldi.

İlginizi Çekebilir: Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor 2022?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.