Branda Kapı Nedir? Hızlı PVC Kapı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Branda Kapı Modelleri Neler?

0

Branda kapı avantajları nedeniyle çoğu iç ve dış mekanda kullanılan ürünlerdir. Özellikle servis ve bakım maliyetleri düşük olduğu için bu kapılar pek çok alanda rahatlıkla tercih edilen ürünlerdir. Branda kapı farklı alanlarda kullanılmak amacıyla farklı şekillerde üretilir.

Branda kapı özellikler market ve soğuk hava deposu gibi alanlarda kullanılan ürünlerdir. Şeffaf, katlanır, sarmal, fermuarlı gibi çeşitli branda kapı modelleri bulunur.

Hızlı Branda Kapı Avantajları Nelerdir?

branda-kapi
Branda Kapı

Branda kapı özellikler iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Özellikle işletmelerde iç kısımlarda geçişlerin sağlanması amacıyla bu kapılar tercih edilir. Bu kapılar kolay hareket eder ve bunun yanında hafif bir yapısı vardır. Bu nedenle rahatlıkla kullanılabilir. Branda kapı kullanımının pek çok avantajı bulunur.

  • Bu kapı çeşitleri zamandan tasarruf sağlanmasına yardımcı olur.
  • Her yerinin elektrostatik boya ile boyanma özelliği bulunur.
  • Bu kapıların bakım ve servis ücretleri oldukça düşüktür.
  • İşletmelerde enerji sarfiyatlarının düşmesini sağlar.
  • Rüzgar direncini artırma özelliği bulunur.

Tüm bu özellikler nedeniyle brandalar oldukça iyidir. Bu kapılar çoklu bir şekilde kullanıldıklarında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılma özelliği bulunur. Kaliteli yapıları nedeniyle uzun yıllar kullanılabilirler.

Sarmal kapılar da hızlı PVC kapı çeşitlerinden biridir. Kaliteli özelliklerinin yanında güvenilir olmaları ile de pek çok fonksiyonuyla dikkat çeker. İç ve dış geçişleri hızlandırması nedeniyle hijyen ortamlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Hızlı PVC Kapı Özellikleri

branda-kapi
Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC kapı trafiğin daha fazla olduğu alanlarda tercih edilir. Oldukça hızlı bir şekilde çalışma özelliği vardır. Bunun yanında oldukça güvenilirdir. Hızlı PVC kapı işyerleri gibi çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Hızlı PVC kapı iş yerlerinde ses ve ısı yalıtımı yapmanın yanında hava akımının dengelenmesine de yardımcı olur. Bu kapılar pek çok avantajı da bir arada sunma özelliğine sahiptir. Bunun yanında hızlı PVC kapı nem ve tozu önleme özelliğine sahiptir. Bu özellikleri nedeniyle bu ürünler gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bu kapıların maliyetleri ve bakım ücretleri de oldukça düşüktür. Fiyatları da uygun olduğu için sıklıkla tercih edilir.

Kaynak : https://www.focuskapi.com/urun-etiket/branda-kapi-fiyatlari/

İlginizi Çekebilir: Grek Tül Perde Modelleri Neler? 4 Aşamada Grek Tül Perde!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.