Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor 2022?

Binance Komisyon Oranları Ne Kadar?

0

Binance ne kadar komisyon alıyor cevabı her ne kadar piyasa şartlarına bağlı olsa da spot işlemlerde genel olarak %0,1 şeklinde komisyon alınır. Kullanıcılar işlem ücretini BNB ile öderse indirim elde ederler. Binance vadeli işlemlerde ise satıcılar için %0,2 komisyon alınırken alıcılar için %0,04 komisyon alınır. Para çekerken ödeyeceğiniz komisyonlar bu şekildedir fakat para yatırırken hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.

Binance Müşteri Hizmetleri : Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor ?

binance-ne-kadar-komisyon-aliyor

Binance 7/24 açık olduğu için kullanıcılar için bu büyük avantajdır. Kripto para borsa seçimi yaparken müşteri hizmetlerinin her daim işlem yapıyor olması kullanıcılar için çok önemlidir. Çünkü herhangi bir şey danışacağınız zaman, bir sorunla karşılaştığınız zaman neler yapmanız gerektiğini danışabilmeniz adına müşteri hizmetlerine gereksinim duyarsınız. Binance, 15 farklı dili ile müşteri hizmetlerine hizmet vermektedir. Böylece kullanıcılar canlı sohbet ya da mail yoluyla müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Binance müşteri hizmetleri için farklı yolları deneyerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Binance Güvenilir midir? Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor ?

binance-ne-kadar-komisyon-aliyor
Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Binance, iki farklı doğrulama yöntemi kullandığı için kullanıcı hesabının korunmasına izin verir. Bu nedenle Binance, güvenilir bir kripto para borsası olarak kabul edilir. Binance, kullanıcıların satın alınan kripto para birimlerini tutmalarını sağlayan bir cüzdan hizmeti sunar. Bununla birlikte şirket cüzdanınıza para yatırdığınızda varlıklarınızın kontrolü de borsanın elindedir. Buna özel anahtar sistemi adı verilir.

Tüm bunların yanı sıra borsa kullanıcıların yatırımlarını dikkate alarak birikimlerinin %90’ını soğuk cüzdan adı verilen cüzdanlarda çevrimdışı olarak saklar. Borsanın güvenilirliği sağlamak amacıyla kullandığı sistemlerden bazıları şöyledir;

  • İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA),
  • Kimlik avına karşı koruma,
  • Parola yöneticisi,
  • Erişim yöneticisini geri çekme

Her türlü tedbirin alınmasına rağmen kullanıcılar yine de birikimlerini soğuk cüzdana atmalıdır. Binance komisyon ücretleri ucuz olduğundan ve gereken tüm tedbirler alınmış olduğundan tercih edilebilecek bir borsadır. Verilen tüm bilgiler doğrultusunda Binance güvenilir bir piyasa olarak kabul edilir. Sizler de bu piyasada birikim yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.