Bağcılar Evden Eve Nakliyat Avantajları Neler?

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Nedir?

0

Bağcılar evden eve nakliyat, profesyonel bir ev eşyası nakliyecisidir. Her duruma uygun asansör ve sigorta şirketleri ile çalışmaktayız. Gerekli tüm görevleri tamamlayarak ev eşyalarınızı transfer ediyoruz Bağcılar evden eve nakliye için bültenimizden ve müşteri temsilcilerimizden de bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz tarihte personelimiz, araçlarımız ve ekipmanlarımız ile sorunsuz bir şekilde yeni adresinize evinizi kuruyoruz. İstanbul’daki diğer nakliye şirketleri ile daha önce yaşadığınız olumsuz deneyimleri bir kenara bırakın. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak sizlere gerçekten sorunsuz hizmet veriyoruz. İşlerimizin bölgemizdeki en uygun fiyatlarla olacağı da ayrıca garanti edilmektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat ile Sıfır Hasar Garantisi

bagcilar-evden-eve-nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat, eşyalarınızın nakliyesi sırasında birçok önlem almaktadır. Ürününüz sıfır hasar garantisi ile gönderilmektedir. İnsanlara, ulaşım araçlarına ve diğer ekipmanlara yönelik alınan önlemler, güvenilir ulaşım sağladığımızı kanıtlamaktadır.

Bağcılar evden eve nakliye için bizimle çalışan tüm çalışanlarımız ustalardan oluşmaktadır. Eşyalarınızı ve işimizi kesinlikle tecrübesiz kişilere emanet etmeyiz. Profesyonellik açısından bölgemizin en iyi kadrosuna sahibiz!

Eşyalarınızın nakliyesi ile ilgili aldığımız bilgilere göre size en uygun nakliye aracını göndereceğiz. Araçlarımız özel ölçülü üst yapı sistemine sahiptir. Kasanın içi mobilya taşımacılığı için tasarlanmıştır.

1- Bağcılar Evden Eve Nakliyat Paketleme Aşaması

bagcilar-evden-eve-nakliyat

Mobilyalarınızın montajı yapılır ve beyaz eşyalarınıza kadar bir çok ağır yükünüz nakliye öncesi demonte edilir. Bu işlemden sonra gönderimini yaptığınız ürünler birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile özenle paketlenir. Dilerseniz mutfak eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi de paketleyebiliriz.

2- Taşıma Aşaması

bagcilar-evden-eve-nakliyat
Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Paketleme işleminden sonra hazırladığınız ürünleriniz öncelikle araçlarımıza taşınır ve ekibimiz tarafından düzenlenir. Yeni adresinize geldiğinizde ise eski evinizdeki konforun aynısını yeni evinizde yaşamaya başlayacaksınız. Eşyalarınızın bu aşamada herhangi bir zarar görmemesi için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız.

3- Montaj ve Kurulum Aşaması

 

bagcilar-evden-eve-nakliyat

Tüm eşyalarınız kargoya verildikten sonra, montaj işlemini kalifiye personelimiz gerçekleştirecektir. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız ile birlikte isteğiniz göre avize ve duvara montajı ve demontajı işleri de yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir: Avcılar Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.