Ahsen TV Sunucusu Bülent Yapraklıoğlu Kimdir?

0

Ahsen TV Sunucusu Bülent Yapraklıoğlu, merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki Ahsen TV sunucusu kimdir? Bülent Yapraklıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Detaylar burada…

Sokak röportajlarıyla tanınan Ahsen TV sunucusu Yapraklıoğlu ve kameramanı, Eminönü Meydanı’nda tartıştığı vatandaşlar tarafından dövüldü. Bunun sonrasında vatandaşlar, Ahsen TV sunucusu kim? Bülent Yapraklıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Sorularını sormaya başladı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar burada…

Ahsen TV Yöneticisi Kimdir?

Ahsen TV’nin moderatörlüğünü Bülent Yapraklıoğlu üstleniyor.

Ahsen TV Sunucusu Bülent Yapraklıoğlu Kimdir?

Yapraklıoğlu Ahsen TV muhabiridir. Ahsen TV’nin Youtube’da 122.000 abonesi var. Bülent Yapraklıoğlu, yaptığı sokak röportajlarında konuşma tarzı ve sempatik tavrıyla izleyicilerin ilgisini ve hayranlığını çekmeyi başardı.

Yapraklıoğlu’nun Reis diye bir kitabı var. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü sunucunun Instagram’da 72 bin takipçisi bulunuyor. Fenomen sunucu hakkında fazla bilgi yok. Ünlü muhabirin doğum tarihi ve yaşı hakkında da fazla bilgi yok.

Kışkırtıcı sorularıyla ünlenen sunucu, kamuoyunda tüm tepkileri üzerine çekti.

Ünlü YouTube kanalı Ahsen TV’de sunuculuk yapan Yapraklıoğlu, “Size yüz milyon dolar verseler namazı bırakır mısınız?”, “En son ne zaman Kuran okudunuz”  “Abdest nasıl alınır?” gibi ilginç sorularla gündeme geldi.

YouTube üzerinden yaptığı röportajlarla tanınan Ahsen TV sunucusu, Eminönü Meydanı’nda vatandaşlar tarafından dövüldü.

Sokak röportajı verirken kendisine karşı çıkan vatandaşlarla yaptığı tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle durum kameralara da yansıdı.

Ahsen TV sunucusunun kavga sırasında kıyafetleri parçalanırken kendisine çarpanları savuşturmaya çalıştığı dakikalar sosyal medyada olay oldu.

bülent yapraklıoğlu kavga
bülent yapraklıoğlu kavga

Ahsen TV Sunucusu Bülent Yapraklıoğlu Kaç Yaşında?

Ahsen TV Youtube kanalı sunucusu ve moderatörü, yaptığı sokak röportajlarıyla tanınıyor.

Geçtiğimiz günlerde Reis isimli kitabını okurlarıyla buluşturan Yapraklıoğlu, aktif olarak sokak röportajları yapmaya devam ediyor. Verilen bilgilere göre Yapraklıoğlu 46 yaşındadır. Ahsen TV ve Ehlisunnet TV gibi Youtube kanallarında da sunuculuk yaparak kısa sürede fenomen haline gelmiştir.

bülent yapraklıoğlu
bülent yapraklıoğlu

Diğer yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.